Skip to main content

Chápeme, že je důležité mít vždy plně funkční sklad. S naším programem preventivní údržby včetně vzdálené podpory pro naše smluvní zákazníky v oblasti strojů můžeme minimalizovat možnost poruch.

Poskytujeme kompletní balík profesionálních služeb, abychom v případě, že váš produkt vyžaduje pozornost, zajistili rychlou reakci. Abychom se ujistilii, že je váš skladovací stroj v optimálním stavu, vykonáváme též pravidelný servis, který pomáhí prodloužit jeho životnost a zkrátit dobu odstávky, která je důsledkem poškození, které může zůstat nepovšimnuté.

Můžete si vybrat různé úrovně služeb v závislosti od toho, jak rychle je potřeba opravit a co je potřeba opravit. Potřebnou podporu a pomoc vám může poskytnout plánovaná údržba vašeho počítače našim kvalifikovaným servisním týmem.

Náhradní díly

Pro skladovací stroje jsou k dispozici různé balíčky náhradních dílů. V případě potřeby vám poskytneme originálná vysoce kvalitní náhradní díly. Náhradní díl je možné zakoupit v sadách na urychlení případných oprav.

Naše týmy kvalifikovaných servisných a údržbářských techniků vám mohou pomoci; vykonávání jakýchkoliv potřebných nápravných prací a zabezpečení nepřetržitého servisu a podpory našich strojů ve vašich prostorech anebo se vzdálenou podporou.

Servisní smlouva

Naším cílem je pokračovat ve spolupráci s našimi zákazníky při poskytování neustálé podpory při údržbě a servisu našich strojů.

Více
Vzdálená podpora

Operátoři mohou získat pomoc v průběhu několika minut, pokud mají dotaz, který nemohou vyřešit sami.

Více