Skip to main content

Skladovací stroje GMH Tower jsou určené na skladování a manipulaci s různými druhy těžkého zboží, zejména materiálu vyrobeného z kovu.

Vežové skladovací stroje se často používají při výrobě jako mezisklad materiálu, v blízkosti řezacích anebo ohýbacích strojů anebo jako mezioperační sklad. Skladovaným materiálem jsou obvykle plechy anebo profilové tyče a trubky.

Tyto systémy nabízejí následující výhody:

  • Zásada „Zboží na pracoviště“
  • Rychlý a úplný přístup k uloženému zboží
  • Efektivní využití prostoru
  • Vysoká kapacita na male ploše
  • Bezpečné prostředí
  • Uživatelsky přívětivý řídící systém


GMH TOWER: Mono, Double nebo Multi věžový skladovací systém

Extraktor, který je součástí výtahu, přenáší naložené jednotky, buď mezi úložnými místy v systému anebo do oblasti obsluhy, ze kterých se manipulace může vykonávát v ergonomické výšce. Vertikální systém může být vybavený více oblastmi pro obsluhu, vepředu a / anebo z boku.

Design oblasti operátora vám umožňuje nakládat a vykládat celé balení těžkého materiálu pomocí vysokozdvižného vozíku anebo manipulovat s jednotlivými kusy ručně pomocí paletového vozíku anebo automaticky pomocí podávače. Obslužná oblast může být též vybavená váhou na zaznamenání hmotnosti nakladaného anebo vykladaného materiálu.

Dotykový displej na ovládacím panelu umožňuje manuální anebo automatický režim ukládání. Řídící systém poskytuje operátorovi kvalitní vizualizaci provozních a diagnostických informací. Řídící systém je připravený na externí komunikaci a integraci se systémy Warehouse Management Systems.

Je možné zkombinovat samostatně pracující vežové skladové systémy a vytvořit tak řízený skladový systém

Mono Tower

Jednoduchý Vertikální skladovací systém s jednou věží, výtahem a pevným pracovným stolem.

Double Tower

Sada dvou skladovacích veží s jedním výtahem. Horizontální vozík prenáší nakládací jednotku z / do oblasti obsluhy.

Multi Tower

Systém sestavený jako kombinace modulů dvojtých věží. Kombinace vytváří velkou úložnou kapacitu.

GMH Tower MS

GMH Tower MS je určený na skladování plechů, nejčastěji se používá na skladování plechů. Věž MS může být navržená jako Mono, Double anebo Multi Tower.

Více
GMH Tower LS

GMH Tower LS je určený na skladování materiálu s dlouhým rozponem, jako jsou tyče a profily. Věž LS může být navržená jako Double anebo Multi Tower

Více
GMH Tower S

GMH Tower S je určený na skladování těžkých nadrozměrných materiálů, jako jsou lisovací formy anebo těžké zboží na speciálních paletách.

Více