Skip to main content

Skladovací stroje jsou počítačem řízené skladovací systémy, které výrazně zlepší účinnost skladování a vychystávání produktů.

Skladovací stroj Vám ušetří až 75% podlahové plochy, sníží chyby vychystávání až o 70% a zkrátí dobu vychystání o víc než 60%. Nejefektivnějším způsobem použití skladovacích strojů je zahrnutí správy předmětů do zařízení. Náš program WMS je vyvinutý pro Tornado a Paternoster a může být součástí všech našich strojů. Uspořádejte a optimalizujte svůj sklad pomocí skladovacích strojů

Vertikální skladovací stroj Tornado

Výtahový systém Tornado je dynamický skladovací systém, který se pohybuje vertikálně a dodává požadovaný výrobek na polici přímo operátorovi, buď stlačením tlačítka anebo skenováním čárových kódů.

Více
Vertikální skladovací stroj Paternoster

Paternoster je perfektní systém na skladování velkého počtu a různých druhů zboží. Nabízí rychlé zpracování; Paternoster vždy podnikne nejkratší cestu k operátorovi a zároveň minimalizuje počet chyb při výběru.

Více
Horizontální skladovací stroj HOCA

Horizontální karusely jsou vyníkající volbou pro velké skladovací prostory anebo budovy s malou světlou výškou. Horizontální skladovací systém je schopný pojmout velké množství objemného zboží, čímž se výrazně zkracuje doba výběru.

Více
TCPlus WMS

TCPlus je Software WMS, který byl vyvinutý pro použití s úložnými zařízeními, ale může být použitý jako samostatný systém anebo snadno připojený k existujícímu systému WMS.

Více
Skladovací stroje GMH Tower

Skladovací stroje GMH Tower jsou určené na skladování a manipulaci s různými druhy těžkého zboží, zejména materiálu vyrobeného z kovu.

Více