Skip to main content

Skladovací stroje jsou počítačem řízené skladovací systémy, které výrazně zlepší účinnost skladování a vychystávání produktů.

Skladovací stroj Vám ušetří až 75% podlahové plochy, sníží chyby vychystávání až o 70% a zkrátí dobu vychystání o víc než 60%. Nejefektivnějším způsobem použití skladovacích strojů je zahrnutí správy předmětů do zařízení. Náš program WMS je vyvinut pro Tornado a může být standardně součástí všech našich strojů. Uspořádejte a optimalizujte svůj sklad pomocí skladovacích strojů. 

Vertikální skladovací stroj Tornado

Výtahový systém Tornado je dynamický skladovací systém, který se pohybuje vertikálně a dodává požadovaný výrobek na polici přímo operátorovi, buď stlačením tlačítka anebo skenováním čárových kódů.

Více
TCPlus WMS

TCPlus je Software WMS, který byl vyvinutý pro použití s úložnými zařízeními, ale může být použitý jako samostatný systém anebo snadno připojený k existujícímu systému WMS.

Více
Skladovací stroje GMH Tower

Skladovací stroje GMH Tower jsou určené na skladování a manipulaci s různými druhy těžkého zboží, zejména materiálu vyrobeného z kovu.

Více