Skip to main content

Společnost Dexion je součástí skupiny Constructor Group, předního panevropského poskytovatele produktů a řešení pro skladování. Skupina  navíc prodává v celé Evropě pod značkou Constructor, Kasten, Stålteknik a Kredit.

Společnost vlastní od roku 2007 Altor Fund 11. Skupina je třetím největším poskytovatelem úložných řešení pro průmyslový sektor v Evropě a největší v komerčním sektoru.

Dexion původně založil v Londýně Demetrius Comino, který od konce 40. let 20. století udělal převrat v konstrukci přestavitelných a jiných typech regálů a skladů. Pokud chcete získat více informací o naší historii, klikněte zde.

V současnosti naše produkty zahrnují škálu od inovativních paletových regálů a regálových technologií až po kancelářské a archivní úložné řešení. V rámci skupiny máme dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti, které využíváme ve spolupráci s našimi zákazníky na poskytnutí nejlepších řešení.

Dodáváme více než jen produkty a poskytujeme kompletní balík služeb, včetně poradenství, plánování a údržby, zda je to požadavek na vybavení skladu nebo distribučního centra nebo řešení regálů pro maloobchod, výrobu a automobilový průmysl.

Při jakémkoliv vašem požadavku může společnost Dexion skutečně přispět ke zlepšení vašeho podnikání tím, že poskytne prvotřídní pracovní a skladovací prostředí.

Struktura skupiny - země a lidé

S obratem téměř 200 milionů eur, více než 1200 zaměstnanci a moderními výrobními zařízeními, které jsou strategicky umístěny na klíčových trzích Rusko, Rumunsko, Finsko, Švédsko, Česká republika a Německo, jsme vedoucí silou ve skladovém průmyslu.

Skupina má silné lokální zastoupení v celé Evropě a prodejní síť po celém světě včetně Afriky, Středního východu, Severní a Jižní Ameriky.

Získejte více informací o produktech a službách společnosti Dexion.