Skip to main content

Společnost Dexion (ve starořečtině znamená „správně“) byla založena Demetriem Cominem. Comino vyvinul model „Dexion Slotted-Angle“ (1947), který světu představil nastavitelné skladování a pokračoval v cestě za účelovým systémem paletových a policových regálů Dexion.

Dnes jsme předním světovým poskytovatelem řešení pro logistiku skladu. Od ledna 2018 je Dexion členem skupiny Gonvarri Material Handling Group, která zahrnuje také přední průmyslové značky Constructor, Kasten, Stålteknik a Kredit.

S celkem 6 výrobními závody v Německu, Rumunsku, Finsku, Švédsku a České republice dodáváme našim zákazníkům po celém světě logistická řešení na míru. Od statických regálů po plně automatizovaná řešení skladování poskytujeme našim zákazníkům po celém světě kompletní řešení pro jejich sklad.

V Evropě zaměstnáváme 1300 lidí. Jsme také zastoupeni v Evropě a ve velkých částech světa, jako je Afrika, Střední východ, USA a Jižní Amerika, s rozsáhlou distribuční sítí. Bez ohledu na to, kde jste, jako globální hráč jsme vždy po ruce.

Interní testovací laboratoř
6 výrobních závodů
Etický závazek
400 zaměstanců orientovaných na zákazníka