Skip to main content

Technical Information - Tornado Storage Machine

1. Police

Tornado Tray - Gonvarri MachinesPevná pozice police (FTP) anebo police výškově optimalizovaná (HOT). Tornado a všechny skladovací zařízení pracují nejefektivněji při šetření úložného prostoru, když jsou výšky polic navržené tak, že na každé polici jsou uložené produkty s podobnou výškou. Pokud výška produktu není navzájem porovnatelná, položka, která zabírá nejvyšší výšku, nastaví výšku celé police, což vyžaduje rezervaci prázdného úložného prostoru.

HOT systém má tendenci zvětšovat množství potřebného rezervního prázdného úložného prostoru pro správnou činnost - dokonce vyžaduje mnoho volného úložného prostoru na zvládnutí změny výšky produktu.


FTP, je jako organizované parkoviště         HOT, parkování neorganizované

Prezentace Big Tray vs. Multi-tray ve výdejním otvoru

Velká police Tornado přináší o 20-35% více výrobků na vyzvednutí na cyklus, což zrychlí výběr o 20%. Velká police nabízí výhodnou ergonomii v porovnání s více policemi v otvoru. Znamená to také méně pohybů a menší namáhání stroje, a tedy i menší potřebu údržby. S velkou policí se zvyšuje kapacita Tornado a snižuje se potřebné množství strojů.

Software na správu skladů Tornado TCPlus optimalizuje trasu vychystávání a výběr z nejvýhodnějšího místa - to znamená, že položky, které se pravděpodobně vybírají spolu, se nacházejí na stejné polici.

Přístupový otvor s více policemi znamená mít možnost přivézt police na dvě různá místa / úrovně v otvoru. Při vybírání z první police umístněné v přistupovém otvoru se další police odsune za přístupový otvor. Po dokončení práce na první polici se druhá v čakací poloze přesune na druhou úroveň bez vertikálního pohybu, zatímco se první police vytáhne.

POZNÁMKA

Pro optimální využití funkce „vícero poschodí“ by přítomnost police v přístupovém otvoru měla překročit 20 sekund! Pokud police stráví v přístupovém otvoru méně času, mohou být čakací doby na výměnu police delší jako při standartních přístupových otvorech.

2. Řemen

Tornado Belt - Gonvarri Machines     Vertikální pohyb pomocí dvou robustních speciálních řemenů. 
Klikněte na obrázek nebo zde pro zvětšení

 

3. Měření výšky / Bezpečnostní světelná závora

Tornado-height-measurement     Zařízení na Měření výšky zaručuje optimální využití prostoru.
Klikněte na obrázek nebo zde pro zvětšení

 

4. Servomotor

Tornado-vertical-motor       Horizontální pohyb servomotorem.
Klikněte na obrázek nebo zde pro zvětšení

 

5. Hřídelový snímač

Tornado-servo-and-shaft-sensor       Snímač hřídele zajišťuje bezpečnou funkčnost stroje.
Klikněte na obrázek nebo zde pro zvětšení  

 

6. Vertikální motor

Tornado-vertical-motor       Vertikální motor se zpětným podáváním.
Klikněte na obrázek nebo zde pro zvětšení  

 

7. Opláštění

Tornado cladding - Gonvarrri MachineElegantní a dobře udržovatelné Opláštění činí obsluhu příjemnější a prostředí vypadá čistě a pohodlně. S různými možnostmi opláštění úložných systémů si může každý vytvořit vzhled stroje, aby se hodilo do konkrétního prostředí, například pomocí barev a loga.

Opláštění je k dispozici ve všech barvách RAL. Nabízí též možnost opláštění s okny; Okno z plexiskla umožňuje zvědavým osobám nahlédnout dovnitř stroje.

Každý panel opláštění se snadno vyjmout, takže údržba je rychlejší a jednodušší. Kromě toho je opláštění lehké. To umožňuje mít stejný výhled pro každý skladovací stroj ve vašem skladu, i při použití různých typů věží. 

8. Software WMS / TCPlus

Plně integrovaný Software WMS zajišťuje dokonalou rovnováhu se všemi systémy ERP. Více informací a faktů o TCPlus najdete zde.

9. PC řídící systém

Tornado TCPlus Machine Control běží na průmyslovém počítači, který umožňuje několik výhod v porovnání s tradičními automaty na PLC a logickými automaty.

Čistá grafika s vysokým rozlišením na velkém barevném monitoru je standartem. Můžete si zvolit velikost obrazovky, kterou si přejete. Programy běží na operačním systému Windows, užiuvatelské rozhraní je jednotné pro všechny.

Tornado se dá snadno připojit k místní síti a několik strojů se dá spojit dohromady. Vzdálenou podporu je možné využít na to, aby služba pomohla zákazníkovi bez nutnosti cestovat na místo, což zákazníkovi umožní získat pomoc v průběhu několika minut.

10. Výtahový systém / stůl

Tornado-servo-and-shaft-sensor       Jedním z mnohých speciálních mechanických řešení je výtahový systém Tornado.
Klikněte na obrázek nebo zde pro zvětšení

Tato šikovná konstrukce umožňuje zbavit se těžkého zvedacího stolu. Zásobníky se posouvají nahoru a dolů pomocí zařízení na manipulaci s nákladem, LHD, na levé a pravé straně stroje. Vertikální pohyb se provádí ozubenými řemeny, po jednom na každé straně. Každý pás může pojmout až 9000 kg. Horizontální pohyb sa uskutečňuje pomocí řetězu anebo řemenu.