Skip to main content

Gonvarri Material Handling AS koupila Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o

Společnost Gonvarri Material Handling (GMH) s potěšením oznamuje dohodu o získání 100% akcií společnosti Kredit.

Transakce podléhá schválení evropskými orgány hospodářské soutěže a očakáva se, že
bude uzavřená před koncem roku 2019.

Kredit je známá značka v evropském průmyslu manipulace s materiálem a mimo něj a je jedním z klíčových hráčů v segmentu mobilních regálů. Společnost založil Petr Ševčík před 28 lety a má sídlo v České republice, kde se vyvíjí a vyrábí celá její produktová řada.

Kredit bude integrovaný do skupiny GMH jako nezávislá společnost s vlastními výrobky, značkou a distribučními kanály.

Frank Pohl, generální ředitel skupiny Gonvarri Material Handling, říká: „Velmi vítáme Kredit v naší skupině a věříme, že touto akvizicí rozšíříme mobilní kvalifikaci GMH pro mobilní zařízení a přítomnost na trhu, jako i posilníme naše příležitosti pro růst.“

Petr Ševčík, jednatel Obchodní společnosti KREDIT, spol. s r.o., říká: „Kredit dospěl do fáze, kdy jsme cítili, že potřebujeme silného partnera na podporu našeho růstu, a jsme radi, že budeme součástí této silné skupiny, která nám otvírá nové příležitosti, silné finanční zázemí a zároveň udržuje náš způsob podnikání."

O společnosti Gonvarri

Gonvarri Material Handling je předním poskytovatelem průmyslových skladovacích systémů, které prodávají svoje široké portfolio produktů a řešení prostřednictvím 15 místních obchodních zastoupení a široké exportní síti pod značkami Dexion, Constructor a Kasten.

GMH je ve vlastnictví Gonvarri Industries, vedoucí nadnárodní společnosti se 6 000+ zaměstnanci a 43 závody působícími v oblasti zpracování oceli pro automobilový průmysl, bezpečnost na cestách, manipulaci s materiálem a solární energii.

Related news
Latest news